Adopcja wirtualna

Jeżeli nie możesz pozwolić sobie na realną adopcję a marzysz by stać się opiekunem wirtualnym jednego z naszych zwierzaków w naszej fundacji 

Zapraszamy

w chwili obecnej zapraszamy do adopcji wirtualnej Elzy, Soni, lub Borysa – psiaków, które są pod stałą opieką naszej fundacji i towarzyszą nam w codziennej pracy.  Losy psiaków były trudne do momentu, kiedy nie trafiły do nas, psychika ich, czy też inne powody zadecydowały, że zwierzaki zostały u nas.

Pokochaj Któregoś z Nich i stań się ich opiekunem  – wspomóż finansowo jego utrzymanie, jeżeli masz ochotę przyślij karmę, zabawki. Zapraszamy też do możliwości odwiedzenia i obcowania ze swoim wirtualnym podopiecznym.

Datek dla opiekuna wirtualnego możesz wpłacić : 

Fundacja KOTOMYSZ
Chełmońskiego 21, 05-300 Mińsk Mazowiecki

PKO BP
54 1020 4476 0000 8402 0436 8205

Euro BPKOPLPW
84 1020 4476 0000 8202 0439 5505

Zwierzaki do wirtualnej adopcji:

BORYS 4 letni chłopak

zabezpieczony miesiąc temu – jest po kastracji, trafił do nas z chorobą uszu – w trakcie leczenia , oczu – w trakcie leczenia, jest już po kastracji – robimy wszystko by jak najszybciej doszedł do dobrego stanu zdrowia. 

Elza 7/8 letnia dziewczyna

trafiła do Nas po odebraniu jej z domu adopcyjnego – a bardziej zamiast domu był plac budowy gdzie w kiepskich warunkach w małym boksie bez codziennej opieki, czy miski świeżej wody była psem stróżującym z innym agresywnym psem ( adoptujący nie dopilnował sterylizacji) a stan w jakim była Elza spowodował że odebraliśmy Elzę i trafiła do naszej fundacji. 

Sonia – 8 letnia dziewczyna

zabezpieczona z powodu niezbyt dobrych warunków bytowania wraz ze szczeniakami – które już znalazły swoje domy, 

Sonia przez 7 tygodni była psem strasznie nie ufnym, lękliwym i z tego powodu agresywnym – po 7 tygodniach zaufała opiekunom w fundacji, jednak nadal pozostaje bardzo lękliwa – akceptuje tylko jednego opiekuna w fundacji którego nie opuszcza na krok  – z tych powodów Sonia pozostanie w naszej fundacji i nie będziemy próbować szukać jej domu. 

Bądź na bieżąco

Podaj swój adres jeśli chcesz byśmy od czasu do czasu wysłali Ci ciekawostki z naszej działalności.

5 + 14 =