Aktualne zbiórki

Wszystkim serdecznie dziękujemy za wsparcie.

Pomóżmy zwierzakom

Wspólnie możemy zdziałać wiele

Zakup Siedliska – Przytulisko

Zapraszamy wszystkich do wsparcia naszego projektu – zakupu siedliska wraz z ziemią ok 1-1,5 hektara w promieniu ok 50 KM od Mińska Mazowieckiego w którym schronienie znajdą kociaki i psiaki oraz inne zwierzęta pod opieką naszych wolontariuszy. 

Dom z Duszą Kotomysza.pl dla zwierząt stanie się wzorcowym domem dla porzuconych, chorych zwierząt – by sprawić im miejsce odmienne od schroniska czy bezdomności na ulicy – Dom w którym na stałe będzie gościł weterynarz który otoczy pomocą lekarską, Dom w którym specjalnie dobrani wolontariusze zaopiekują się zwierzakami tak by był to dla Nich Dom pełen miłości i radości. 

Wspólnie możemy zdziałać wiele

Zwierzakowy bus Kotomysza

Nasze fundacyjne marzenie – samochód! Jest bardzo, bardzo potrzebny w działalności naszej organizacji. Jako fundacja skupiamy się na niesieniu pomocy najmniejszym, potrzebującym opieki zwierzakom! Codziennie staramy się interweniować na terenie Mińska Mazowieckiego, i okolic, jednak coraz częściej zdarzają nam się dłuższe wyjazdy w interwencjach, gdzie potrzebny jest pojazd ściśle przygotowany do transportu zwierząt. 

Wspólnie możemy zdziałać wiele

Wszystkie nasze zbiórki

Pod tym linkiem znajdziecie Państwo wszystkie nasze zbiórki. Dziękujemy serdecznie za okazane serce, wszyscy nasi podopieczni będą pod wspaniałą opieką.

Bądź na bieżąco

Podaj swój adres jeśli chcesz byśmy od czasu do czasu wysłali Ci ciekawostki z naszej działalności.

4 + 15 =